Popularność klatek i pasów cnoty w Polsce

Dyskusja na pozostałe tematy nie związane z pasami cnoty
LockedBenny
Site Admin
Kontakt:

Popularność klatek i pasów cnoty w Polsce

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Przeglądałem ostatnio Allegro z ciekawości i okazuje się, że w kategorii klatek na penisa 5 najpopularniejszych ofert znalazło ponad 250 nabywców.
Większość piszących na forum mam wrażenie, że kupuje je na Aliexpress, ale tam również kupujących z Polski można liczyć w setkach.
Na naszym forum jest już ponad 70 użytkowników (choć aktywnych jest raptem kilkunastu nad czym ubolewam), więc też już nie tak mało.
Ale - czy Waszym zdaniem można mówić o tym, że tematyka chastity i pasy cnoty stają się czymś więcej niż niszą w zabawkach dla dorosłych? Do tego, żeby mówić o ich popularności takiej, jak np. wibratory czy dilda to chyba jeszcze daleko, ale chyba jesteśmy na dobrej drodze...
Cobra 3D, HTv2
Awatar użytkownika
Cnotliwy
Kontakt:

Re: Popularność klatek i pasów cnoty w Polsce

Post autor: Cnotliwy »

Tematyka pasów cnoty się w Polsce niezwykle rozwinęła na przestrzeni ostatnich 15 lat. Gdy przypomnę sobie, jak w 2005/2006 r. przeglądałem polski Internet i Allegro pod tym kątem to były wyłącznie pojedyncze oferty w zawrotnych cenach. Dziś ofert na Allegro jest kilkadziesiąt stron i ceny ludzkie. Pomimo tego męskie pasy cnoty zawsze pozostaną niszą - jest to przyrząd zbyt "hardcorowy" by wejść do mainstreamu seks-akcesoriow (to nie kajdanki z futerkiem czy jakieś łagodne pejczyki, popularne wśród osób które w żaden sposób nie postrzegają samych siebie jako miłośników bdsm).
Carl59

Re: Popularność klatek i pasów cnoty w Polsce

Post autor: Carl59 »

A i mnie ostatnio wzięło na taką myśl z narzeczoną będąc w mieście X. Ilu teraz w mieście X jest chłopaków pod kluczem :) aż by się chciało wiedzieć że nie jesteś sam 😁
ODPOWIEDZ