Sprawy finansowe forum

Tematy związane z bieżącym działaniem forum
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 81
Rejestracja: 18 wrz 2021, 11:26
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ernest »

Czy jest inny sposób aby wpłacić a nie przez jakieś dziwne strony?
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Ernest pisze: 09 lut 2022, 21:44 Czy jest inny sposób aby wpłacić a nie przez jakieś dziwne strony?
Napisałem wcześniej, jest taka możliwość i nie trzeba się rejestrować w YetiPay:
LockedBenny pisze: 05 lis 2021, 11:11 Jeśli nie chcecie się rejestrować w YetiPay, wpłatę można też zrobić zwykłym przelewem:
Odbiorca: YetiPay Sp. z o.o., nr konta: 18 1240 2092 9210 0000 0081 3503.
W temacie przelewu: zamkniety.com i np. Wasz login.
Z góry wielkie dzięki!
Cobra 3D, HTv2
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Wpłynęły środki od trzech Forumowiczów, co widać na naszym pasku progresji ;)
Bardzo Wam dziękuję, pozwala to trochę spokojniej patrzyć w przyszłość.
Zachęcam innych do wpłat, do 236 PLN (dwie faktury roczne za hosting i domenę w OVH) brakuje nam już tylko 66 zł i mniej więcej na rok będziemy mieć spokój. Pocieszające jest, że przy tej inflacji cena pozostaje na tym samym poziomie.
Podkreślam - mamy kawałek swojego miejsca w necie, bez reklam, ogłoszeń, spamu i innego chłamu. Chyba warto na to poświęcić równowartość dwóch -trzech browarów.
Cobra 3D, HTv2
czysty
Posty: 7
Rejestracja: 22 sty 2022, 18:57
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czysty »

W zeszły piątek wpłaciłem małe co nieco, jak na razie nie widać tego na pasku na stronie głównej. Jak długo mniej więcej trwa "księgowanie"? Zastanawiam się, czy czegoś nie zrobiłem źle... :?
Awatar użytkownika
Cnotliwy
Posty: 326
Rejestracja: 07 kwie 2021, 14:48
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Cnotliwy »

Spokojnie, kasa pewnie doszła, tylko Admin nie miał czasu zaktualizować paska, bo to chyba robi ręcznie... ;)
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

czysty pisze: 17 lut 2022, 00:44 W zeszły piątek wpłaciłem małe co nieco, jak na razie nie widać tego na pasku na stronie głównej. Jak długo mniej więcej trwa "księgowanie"? Zastanawiam się, czy czegoś nie zrobiłem źle... :?
Wszystko doszło, wielkie dzięki. Opóźnienie wynika jedynie z faktu, że mamy sezon ferii, więc trochę mniej jestem przed kompem.
Niezmiennie - wielkie dzięki za wsparcie, to jest bardzo ważne i cenne.
Swoją drogą - tak się trochę rozmarzyłem - jakby się udało machnąć wpłatę za hosting i domenę z góry na dwa lata to byłby sztos 8-) no ale do tego trzeba by jeszcze 155 PLN uzbierać... Cieszmy się z tego co mamy, do 236 PLN niewiele nam brakuje.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim Darczyńcom, dzięki Wam nasze forum może istnieć.
Cobra 3D, HTv2
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Zaktualizowałem paski wpłat i wydatków. Za wszystkie wpłaty - ogromne dzięki, dzięki temu istniejemy.
Garść wyjaśnień: za pierwszy rok zapłaciliśmy za hosting i domenę 118 PLN. Przy próbie odnawiania tego zestawu system OVH podpowiadał, że cena na kolejny rok jest taka sama, stąd taką informację podawałem wcześniej na forum.
Niestety, przy finalizowaniu płatności okazało się, że w systemie był błąd i przy pierwsze wyliczenie nie uwzględniało pełnej opłaty za domenę w kwocie 60 PLN. Wyglądało to trochę podejrzanie, ale późniejszy kontakt telefoniczny z ich konsultantką potwierdził ten fakt, przyznała, że mają błąd w systemie i domena + hosting na kolejny rok to kwota 178 PLN - i taką zapłaciłem.
Jak ktoś ma pragnienie zobaczyć zrzut faktury, to proszę o info, dokleję w tym wątku.
Dlatego też, pasek celu, który chcemy osiągnąć (474 PLN) to kwota zapłacona za pierwszy i drugi rok działania forum, oraz to, co zbieramy na kolejny rok, zakładając niezmienność cen. Może nie jest to bardzo pilne, ale dobrze jest działać w sytuacji gdy nie ma się noża na gardle.
Reasumując - mamy garść nowych forumowiczów i starych, którzy się nie dokładali, więc proszę o wsparcie, natomiast jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy swoimi cegiełkami nasze forum wspierają.
Od uruchomienia naszego forum minął już rok, więc zbieram się z małym podsumowaniem, ale to będzie już w osobnym wątku.
Cobra 3D, HTv2
Niewolnik
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2021, 20:08
Płeć: Mężczyzna

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Niewolnik »

Przelew poszedł ;)
Cb6000
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Niewolnik pisze: 02 maja 2022, 08:51 Przelew poszedł ;)
Wpłata oczywiście dotarła, wielkie dzięki za wsparcie!!
Cobra 3D, HTv2
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 216
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Minął kolejny rok forum i kolejne podsumowanie:
Zaktualizowałem paski wpłat i wydatków. Za wszystkie wpłaty - ogromne dzięki, dzięki temu istniejemy.
Garść wyjaśnień: za pierwszy rok zapłaciliśmy za hosting i domenę 118 PLN. Kolejny rok (03/2022-03/2023) to kwota 178 PLN.
Opłata za okres 03/2023-03/2024 to 196 PLN. Jak ktoś ma pragnienie zobaczyć zrzut faktury z OVH, to proszę o info.
Pasek celu, który chcemy osiągnąć (688 PLN) to kwota zapłacona za pierwszy, drugi i bieżący rok działania forum, oraz to, co zbieramy na kolejny rok, zakładając niezmienność cen. Dzięki temu, że mamy forumowiczów, którzy wspierają forum finansowo nie mieliśmy noża na gardle i mogliśmy spokojnie przedłużyć usługę na kolejny rok.
Niemniej jednak - Wasze wpłaty są potrzebne. Dotychczasowa praktyka wskazuje, że ceny co roku rosną, jeśli udałoby się nam zebrać pieniądze na kolejny rok - to możemy zapłacić obecną cenę i nie martwić się podwyżką.
Kwoty - mimo, że nie są małe - to nie są też wysokie, gdy porówna się je z "konkurencją". Właśnie sprawdziłem stronę chastityforums.com (dość podobna do naszego forum) i oni płacą za domenę i hosting $224 rocznie - taka kwota chyba by nas dobiła.
Parę innych podsumowań i kilka słów o forach zagranicznych napiszę niebawem, bo mam parę przemyśleń w tej kwestii.
Podsumowując - mamy trochę nowych forumowiczów i starych, którzy się nie dokładali, więc proszę o wsparcie, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy swoimi cegiełkami nasze forum wspierają.
Cobra 3D, HTv2
ODPOWIEDZ