Sprawy finansowe forum

Tematy związane z bieżącym działaniem forum
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Mamy kolejny rok i kolejną opłatę za serwis. 4 dni temu zapłaciłem za okres 03/2024 - 03/2025 za hosting i domenę 200,21 PLN. Niestety przez ostatni rok nikt nic nie dorzucał do skarbonki, więc mamy manko. Po ostatnim moim wpisie odnośnie wpłat wpadło 15 PLN - dzięki wielkie.
200 PLN - trudno powiedzieć czy to dużo czy mało. Na rynku to jedna z najniższych stawek za domenę i hosting, zagraniczne fora mają dużo większe koszty. Bez wspólnych wpłat to forum nie przeżyje. Chyba, że pasuje nam jakiś darmowy wynalazek, na którym nie opędzimy się od reklam.
Zaktualizowałem "paski" wpłat, to co potrzebne to kwota na pokrycie tego roku i - jeśli się uda - opłata za kolejny (choć nie jestem takim optymistą).
Sposoby wpłat opisane powyżej - najlepiej mając konto na yetipay, ale nie jest to konieczne.
Jeśli ktoś ma pytania jak wpłacić, bądź coś nie jest jasne - proszę o kontakt.
Cobra 3D, HTv2
Toothpick
Posty: 109
Rejestracja: 11 kwie 2021, 00:55

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Toothpick »

Hej,

Wkopałem się z Tym Yetipay konkretnie, chciałem ci przelać 5 dych założyłem nowe konto i potem doładowałem, ale okazuje się że trzeba do Yetipay zrobić najpierw przelew, a potem wysłać im skan dowodu, ja nie ufam tej organizacji w ten sposób, żeby posiadali moje dane. No i sobie uwięziłem 50 zł które powinny pójść na hosting. Myślę że u innych też to było przeszkodą.
Awatar użytkownika
LockedBenny
Site Admin
Posty: 225
Rejestracja: 15 mar 2021, 19:00
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Sprawy finansowe forum

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: LockedBenny »

Już nie pamiętam jak to było dokładnie, gdy zakładałem konto na Yetipay, ale do weryfikacji płaciłem jakąś symboliczną kwotę na poziomie 1-2 zł. Te pieniądze potem normalnie wróciły i były do zadysponowania, więc pewnie jutro już będziesz je mieć w dyspozycji.
Nie trzeba konta na Yetipay zakładać, można zrobić zwykły przelew, nr konta jest we wcześniejszych postach.
Cobra 3D, HTv2
ODPOWIEDZ